Dodies izzinošā pastaigā pa Klintaines pagasta Stukmaņiem!

23.02.2024

liepsalas-foto-23feb2024.jpg

.

Pavasara vēsmas ir jūtamas arvien biežāk, līdz ar to vēlme atrasties ārpus mājām, baudot pavasarīgās vēja brāzmas un saules starus, ir pašsaprotama. 

Pļaviņu tūrisma informācijas punkts aicina doties izzinošā pastaigā pa Klintaines pagasta Stukmaņiem ( ej.uz/Stukmanu_taka ) un skaisto pārgājienu noslēgt Liepsalās. Tā ir ainaviska vieta ne tikai vasarā, kad ir iespēja baudīt Daugavas viļņus uz SUPiem vai laivās, bet arī citos gadalaikos - it īpaši pavasarī, kad mostas daba un mēs tai līdzi. 

 .

  • Maiznīca- kafejnīca “Liepkalni” aicina iegriezties ikvienu, kurš vēlas iegādāties Liepkalnu maiznīcas cepto maizi, smalkmaizītes, cepumus un citus gardumus, paēst gardas pusdienas, nobaudīt Liepkalnu maizes kvasu vai nesteidzīgi iemalkot kafiju, vērojot skaisto, iekopto un vēsturisko Daugavas krastu.

Kontakti:  +371 28301838; www.liepkalni.lv;  Facebook: @Liepkalni Maiznīca.

 .

  • Lokstenes svētnīca (Dievturu kustības galvenā svētnīca) ir apskatāma no maija līdz novembrim. Tā atrodas netālu no maiznīcas “Liepkalni” uz salas Daugavā. Uz to var nokļūt, pārceļoties ar plostu, laivu. Svētnīca atklāta 2017. gada maijā un paredzēta latviešu nacionālās reliģijas- Dievturības daudzinājumiem, cilvēka mūža godu (krustabu, vedību), kā arī gadskārtu un valsts svētku rīkošanai. Ziemas periodā tiek organizētas dažādas vērtīgas tikšanās un meistarklases Liepkalnu otrā stāva īpašajā zālē.

Kontakti:  +371 29174200; www.lokstene.lv; Facebook: @Lokstenes svētnīca.

.

  • Dāvanu veikals “Latvis Dara” ir vieta, kur satikušies vairāk kā 200 Latvijas labākie un jaudīgākie Darītāji. Dāvanu veikalā tiek piedāvātas Latvijā darinātas lietas: kosmētika, apģērbs, rotaslietas, dekori, preces bērniem, gardumi un citas ar mīlestību radītas lietas. Vasaras sezonā ir pieejama SUP dēļu noma.

Kontakti:  +371 25696363; www.latvisdara.lv; Facebook: @Latvis Dara.

.

  • Nobaudi un iegādājies “Ievas siers” labumus! “Ievas siers” tiek gatavots no Latvijā iegūta augstākās kvalitātes, nepasterizēta rīta slaukuma piena. Pienu katru dienu slauc govju fermā “Vecsiljāņi”, kas atrodas Aizkraukles novadā, Bebru pagastā. Pašā rīta agrumā, tikko izslauktu pienu ved uz siera ražotni, kur to sāk apstrādāt, kamēr piens vēl ir silts.

Kontakti:  +371 26446159; www.ievassiers.lv; Facebook: @Ievas siers.

.

Informāciju sagatavoja Pļaviņu tūrisma informācijas punkts, Daugavas iela 49, Pļaviņas, Aizkraukles novads.


liepsalas-foto-23feb2024.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top