Pieteikšanās “Mājas kafejnīcu dienām” Vidusdaugavā

17.03.2023

mkdvidusdaugava-1.jpg

Šogad notiks “Mājas kafejnīcu dienu” trešā sezona. To rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departaments un Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs”. Akcijas laikā saimniecību un māju  pagalmi, lauku sētas un citas vietas,  kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par improvizētām kafejnīcām. Interesentiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras programmu. Ikviens tiek aicināts  apmeklēt mājas kafejnīcas, izbaudīt to kulināro piedāvājumu un iepazīst vietējās tradīcijas.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad  Aizkraukles novada teritorijā apmeklētājus “Mājas kafejnīcu dienās” uzņems divās nedēļas nogalēs.  22. un 23. jūlijā mājas kafejnīcu dienas notiks Vidusdaugavā: Skrīveros, Aizkrauklē, Koknesē un Pļaviņās un to apkārtnēs. 9. un 10.septembrī norisināsies  Sēlijas mājas kafejnīcu dienas, kurās piedalīsies Jaunjelgavas un Neretas apvienību dalībnieki

Aicinām “Mājas kafejnīcu dienās” piedalīties vietējos iedzīvotājus, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai tūrismu, bet šajās dienās ir ar mieru atvērt savas mājas/sētas un pacienāt viesus. Pasākumā var piedalīties arī uzņēmēji, kuri ikdienā sniedz ēdināšanas pakalpojumus. Priecāsimies tikties ar iepriekšējo gadu “Mājas kafejnīcu dienu” dalībniekiem un izbaudīt viņu viesmīlību vēlreiz! Viens dalībnieks akcijā var piedalīties tikai vienu reizi sezonā.

“Mājas kafejnīcu dienu” dalībniekiem ir paredzētas praktiskas apmācības par sanitārām prasībām un drošību (PVD), mārketingu, saskarsmi ar apmeklētājiem u.c.  “Mājas kafejnīcu dienu” organizatori ir izveidojuši mājas lapu www.majaskafejnicas.lv, kur tiks informācija par katru no galamērķiem, to dalībniekiem, ēdienkartēm,  kā arī būs pieejama praktiskā informācija.

Vidusdaugavas mājas kafejnīcu dienu  22. un 23. jūlijā koordinators ir Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrs, Lauma Āre (e-pasts: turisms@aizkraukle.lv, tālr. +37129275412).

Lai piedalītos “Mājas kafejnīcu dienās” Vidusdaugavā,  dalībniekiem  līdz šī gada 25. aprīlim jāpiesakās, aizpildot anketu: 

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top