Radoša darbošanās Koknesē #AtklājAizkraukli

25.06.2022

radosas-aktivitates-koknese.jpgVai zināji, ka Koknesē iespējams ne tikai lūkot skaistās ainavas, atpūsties un baudīt ūdens priekus, bet arī aktīvi līdzdarboties, degustēt un ceļot laikā? Pēc skaisti lustīgi pavadītiem svētkiem, ir laiks nedaudz atvilkt elpu, iedzert tasi kafijas (vai šodienas karstuma grādos - ledus kafijas) un uzzināt ko jaunu! #AtklājAizkraukli un Visit Koknese kopā ar mums!

  • Biedrība “Baltaine” aicina piedalīties rotaļu, danču, spēļu programmās Radošā Māja, amatnieku darbnīcās un kulinārā mantojuma meistarklasēs. Piedāvā kāzu uzvedumus, seminārus un nodarbības par latviešu gadskārtu svētkiem, takas Kokneses parkā "Vienā elpas vilcienā" un "Dabas radošajā klētī". Iepriekšēja pieteikšanās.

Melioratoru iela 1A, Koknese

+371 26575499

  • Dunense piedāvā radošās meistarklases, kur līdzdarboties būs aizraujoši ikvienam. Ādas apstrādes meistaru vadībā var uzzināt daudz jauna par ādas māksliniecisko apstrādi un izgatavot sev nelielu ādas suvenīru. Darbnīcā meistari pieņem pasūtījumus ādas izstrādājumiem un piedāvā apmeklēt ādas aksesuāru veikalu, kur var iegādāties darbnīcā ražoto produkciju. Iepriekšēja pieteikšanās.

1905.gada iela 7, Koknese/ Lakstīgalu iela 4, Koknese

+371 29227936

  • Janavas bioloģiskā zs tūristu grupām senlaicīgā klētī piedāvā zāļu tēju degustāciju, iepazīšanos ar bioloģisko, bez konservantiem ražoto sejas krēmu “Beāte”. Iespēja izstaigāt dabas taku, iepazīt savvaļas un ārstniecības augus dabā. 2020.gada novembrī "Janavas" saņēma "Zaļo sertifikātu" - apliecinājumu tam, ka saimniecībā darbošanās norit saudzējot apkārtējo vidi, saglabājot ainavas, to bioloģisko daudzveidību un tiek ievērotas vietējās tradīcijas. Vienlaikus tas ir arī ieguldījums lauku tūrisma ilgtspējīgā attīstībā

+371 25994160/ 26565282

  • Paipalu ferma RĪTA PUTNI atrodas vienā no skaistākajām vietām Latvijā - vien pāris minūšu attālumā no Pērses un Daugavas, no kurienes paveras iespaidīgs skats uz Kokneses pilsdrupām. Te atrodas paipalu olu un gaļas delikatešu ražotne "Olalā!" un "BUČERS". Mierpilns un garšu bagāts ziedu, augļu un dārzeņu dārzs, kas sevī ieskauj romantisku siltumnīcu "LOVE GARDEN", veikals "BĀRS un BODE", kurā iegādāties svaigākos produktus un pavadīt mirkli ar saimniekiem un laiku ar draugiem.

“Rīta putni”, Kokneses pagasts

+371 29147071; +371 29 259 572

  • Jinns Kokneses viduslaiku pilsdrupās piedāvā doties reāllaika virtuālajā lidojumā Kokneses pilsdrupās un apskatīt apkārtni no putna skata punkta. Šī atrakcija Koknesē ir unikāla, jo līdz šim tāds tūrisma pakalpojums vēl nav piedāvāts. “Ceļojums laikā un telpā” ir iespēja izbaudīt, kā izskatījusies reiz viena no varenākajām Livonijas pilīm. Tūres laikā ir iespējams “izstaigāt” vairākas Kokneses pils telpas un dzirdēt stāstus par to, kāda ir bijusi dzīve pilī pirms vairākiem simtiem gadu. Interesentiem tiks uzliktas virtuālās realitātes brilles un rokās tiks sniegtas konsoles, ar kurām vēsturiski stilizētās tūres laikā darboties un veikt kustības.

Kokneses viduslaiku pilsdrupas, Koknese

+371 22427471

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top