Darbojies aktīvi un radoši Skrīveros! #AtklājAizkraukli

22.03.2022

1.jpgVai pavasaris arī Tevi iedvesmo darboties aktīvāk un radošāk? Zināmas sajūtas! #AtklājAizkraukli ietvaros aicinām iepazīties ar Skrīveru radošajiem un aktīvajiem tūrisma uzņēmēju piedāvājumiem! Iespējams, iedvesmosim Tevi doties Skrīveru virzienā jau pavisam drīz, līdzi ņemot gan ģimeni, gan draugus.

 • “Sarmītes Staļļi” interesentiem piedāvā aktīvu atpūtu – izjādes ar zirgiem - vizināšanos ratos, sniegotā laikā pieejami arī izbraucieni kamanās. Bērniem piedāvā vizināšanos ponija mugurā. Atrodas: Lielkažoki-1, Skrīveri, Kontakti: +371 29748079
 • “RADADA” ir dizaina darbnīca, kas rada apģērbu ar oriģinālām apdrukām, iedvesmojoties no dabas, kultūras un cilvēkiem. Iekārtota senā ugunsdzēsēju depo, tā piesaista apmeklētājus ar savu radošumu. "RADADA" labprāt uzņem ciemiņus, lai parādītu un pastāstītu, kur rokas sietspiedes tehnikā top viņas radītās oriģinālās apdrukas uz apģērbiem visai ģimenei. "RADADA" dizains izceļas ar košām krāsām un apdrukām, pasvītrojot latviešu un citu kultūru aktuālās tēmas. Katram zīmējumam vai ornamentam ir sava nozīme, kas simbolizē dabu, cilvēkus un kultūru. Apmeklējumam iepriekš jāpiesakās.
  Atrodas: Daugavas iela 70, Skrīveri Kontakti: +371 28386655
 • Drīzumā sāksies aktīvā tūrisma sezona! Kad paliks siltāks, aicinām ieplānot ūdenstūrisma centra “Baltā Kaza” apmeklējumu! Piedāvājumā pārceltuves pakalpojums no Skrīveriem uz Jaunjelgavu un atpakaļ, kā arī ekskursijas un izbraucieni ar kuģīti “Balta Kaza”, vai motorlaivu “Āzītis”. Pieejama dažādu ūdens transportlīdzekļu noma.
  Kontakti: +371 29442587, 29443558
 • Tuvojoties vasarai, arī ziedošā daba vilinās doties piedzīvojumos. "Paradīzes lavanda" audzēta Skrīveru pakalnos, tā reibina ar smaržu un graciozitāti. Ieplāno lavandas lauku apskati tās sezonas laikā! Tikai pāris nedēļas priecē pastaigas un ekskursijas lavandu laukos. Apmeklētāji iecienījuši "Paradīzes lavandu" kā izcilu vietu fotosesijām un brīnišķīgiem kadriem, kurus publicēt Instagram. Pārējā laikā tiek piedāvāti ražojumi no lavandas- ievārījumi, medus, smaržu maisiņi, sveces un citi brīnišķīgi piedāvājumi.
  Kontakti: +371 29423688

4.jpg 1.jpg 5.jpg 6.jpg 2.jpg 3.jpg 7.jpg
 • youtube
 • facebook
 • instagram
 • Aizkraukles novads

<>
back to top