Ūdens tūrisma piedāvājums Aizkraukles novadā

05.07.2022

1.jpgNeskatoties uz to, ka tuvākajās dienās laikapstākļi būs nedaudz vēsāki, tas netraucē turpināt baudīt vasaru, baudot ūdens priekus! Vai zināji, ka Aizkraukles novadā ir plašas ūdens tūrisma iespējas? Iepazīsti tās un ieplāno atpūtu kopā ar ģimeni, draugiem, varbūt pat kolēģiem!

Pļaviņu pusē piedāvājums ir plašs un bagātīgs - izbraucieni ar vikingu tipa laivu "Lāčplēsis", Latvijā vienīgo ūdens velosipēdu noma Aqua Velo , pieejama arī Latvis Dara SUP noma ikvienam, kas vēlas atklāt Daugavas plašumus Pļaviņās. SUP un piepūšamo smaiļu nomu piedāvā arī viesu nams Jumiezis , savukārt braucienus ar kajakiem un kanoe piedāvā Kempings "Annas klints".

Plašo piedāvājumu klāsts turpinās Kokneses pusē, kur kursē četri tūristu kuģīši, atklājot Daugavas un Pērses stāstus un ainavas - Kuģītis Gulbis, kuģītis "Vīgante" un "Sēlis", kā arī vikingu tipa kuģītis "Nameisis". Katamarānu un SUP nomu piedāvā Ūdens prieki Koknesē, kā arī SUP un laivu nomu piedāvā Ar SUP pa Daugavu un Pērsi.

Turpinot virzīties pa Daugavas straumi, esam nonākuši Aizkrauklē - vietā, kur plašajos Daugavas ūdeņos atpūtu piedāvā ūdens inventāra nomas punkts Piestātne. Iespējams nomāt SUP dēļus, katamarānus, plostu, airu laivas un pat grilu, lai nodrošinātu lielisku atpūtu!

Jaunjelgavu un Skrīverus nevieno tilts, kā daudziem gribētos, bet kas labāks - Kuģis - Balta kaza, kas piedāvā pārceltuves pakalpojumus! Papildus piedāvājumā ir tūrisma inventāra noma – SUP, kajaki, kanoe, airu laivas, motorlaivas, katamarāni. Iznomā arī velosipēdus un piedāvā ekskursijas no Aizkraukles līdz Ķegumam.

Arī Jaunjelgavas apvienībā braucienus piedāvā kuģītis "Vīgante" un jaunais, plašais kuģītis "Sēlis", atklājot Daugavas vērtības, savukārt SUP nomu piedāvā Z/S "Gundegas". Neretas apvienībā ūdens priekus piedāvā Atpūta virs ūdens, nodrošinot ne tikai SUPus, bet arī karstā kubla nomu.

Atgādinām, ka SUP, laivu un citu peldlīdzekļu nomu piedāvā arī dažādi viesu nami un kempingi Aizkraukles novadā! 

1.jpg 2.jpg 3.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top