Atpūties no pilsētas kņadas Skrīveros

01.08.2023

atputes-no-ikdienas-steigas-skriveros.jpg

Bieži vien mūsdienu cilvēks ir ierauts darbos, ikdienas kņadā un ir pakļauts lielam stresam. Mums katram rodas vēlme atpūsties no šī nemiera, baudīt klusumu un pabūt ar sevi vai tuvajiem. Tādēļ Skrīveru tūrisma informācijas punkts piedāvā pāris lieliskas vietas, kur atgūt savu iekšējo mieru Skrīveros.

Atslābini muskuļus un ļauj bitēm sevi dziedināt Bišu namiņš Skrīveros. Zināms, ka bitēm un dažādiem to produktiem piemīt dziedinošas spējas. Gulēšana uz bitēm atslābina visu ķermeni un ļauj atpūsties no visām ikdienas raizēm. Guļot bišu gultās, iespējams saklausīt bišu sanoņas smalkās vibrācijas un sajust telpā virmojošo propolisa smaržu.

Kad vēlies atslēgt domas, bet pakustināt pirkstiņus, dodies uz klūdziņu pīšanas meistarklasi Ziedu ielas namiņā Skrīveros. Tur meistares Dainas un pļavas miera pavadībā varēsi iemācīties kā uzpīt groziņu. Ne tikai skaistu, bet arī praktisku. Ievīt un iepīt savas labās domas, cerības un sapņus.

Visiem ir zināms, ka dzīvnieki nomierina. Tāpēc iesakām doties arī uz Sarmītes staļļiem. Izjādes ar zirgu, vizināšanās ratos, sniegotā ziemā izbraucieni kamanās. Neviens nepaliks vienaldzīgs ieraugot šos burvīgos, spēcīgos un nomierinošos dzīvniekus.

Tiem kuriem patīk nesteidzīgi baudīt kādu dzērienu aicinām to darīt Drunka stipro dzērienu darītavā. Drunka ir alkohola ražošanas uzņēmums, kurš gatavo vīnus, destilātus un stipros dzērienus. Atrodas neizsakāmi skaistā vietā – pašā kalna galā, kam pie kājām met lokus Daugava.

Ja tomēr vēlaties kārtīgi izkustināt ķermeni un baudīt dabas tuvumu, Skrīveros netrūkst arī dabas takas un objekti. Izstaipīt kājas un atbrīvot dvēseli varēsi tādās takās kā Sūnu taka, Laimes lāča taka, Dīvajas taka, Ašķeres taka un citās. Kā arī domas izskrieties varēsi palaist tādās vēsturiskās vietās kā Skrīveru dendroloģiskais parks, Aizkraukles pilskalns, Kraukļakmens un citur.

Pēc mierīgi pavadītas dienas meditatīvu vakaru varēsi pavadīt tādās vietās kā Villa Lakstīgalas un 7mirrors_spa. Kubuli, pirtis, netraucēts naktsmiers kopā ar ģimeni, divatā ar mīļoto vai vienatnē ar sevi.

Citas piemērotas vietas savai relaksācijai meklē: www.visitaizkraukle.lv

  • Vai zvanot: Skrīveru TIP (+371) 25661983
  • Aizkraukles novada TIC (+371) 29275412, (+371) 65161296
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top