Kā nokļūt Skrīveros?

ipf-sap-113.jpgAr automobili:

Skrīveri atrodas 80km attālumā no galvaspilsētas Rīgas. No Rīgas līdz Skrīveriem var nokļūt braucot pa autoceļu A6 Rīga-Daugavpils aiz bistro, viesnīcas Klidziņa būs pagrieziens pa kreisi uz Daugavas iela/P32 vai pa autoceļu P80 Tīnūži-Koknese nogriežoties uz maģistrāles E22 posmu, pēc 40km būs nobrauktuve uz P32 (Skrīveri, Madliena, Krape) un pagriezties pa labi uz P32 Skrīveru virzienā.


Ar sabiedrisko transportu:

  • Ar vilcienu- Izkāpšanas stacija “SKRĪVERI”.  No Rīgas dzelzceļa stacija galastacijām Aizkraukle, Daugavpils, Krustpils, Zilupe, Madona. Brauciena ilgums apmēram 1.10h.
    • Izkāpjot ārā no vilciena Skrīveru stacijā, jāiet aiz dzelzceļa stacijas mājas un pāri stacijas laukumam blakus pastam atrodas tūrismu informācijas stends vai no stacijas laukuma virzienā pa labi uz Daugavas ielu/P32 jāiet apmēram 190m un pagriezties pa kreisi uz Daugavas ielas/P32 jāiet 700m un ceļa labajā pusē būs Skrīveru pagasta pārvalde (Daugavas iela 59), kurā atrodas Skrīveru tūrisma informācijas punkts. Gājiena ilgums aptuveni  10min.
  • Ar autobusu
    • No izkāpšanas pieturas jā iet kādi 290m atpakaļ līdz krustojumam un tad jāgriežas pa labi uz Jāņa Purapuķes ielu jāiet kāds 1km līdz T-veida krustojumam un tad jāpagriežas pa labi uz Daugavas ielu/P32 jāiet kādi 160m un ceļa kreisajā pusē būs Skrīveru pagasta pārvalde (Dauagavas iela 59), kur atrodas Skrīveru tūrisma informācijas punkts vai turpinot ceļu pa Daugavas ielu/P32 līdz dzelzceļa pārbrauktuvei. Pirms pārbrauktuves jāpagriežas pa labi uz stacijas laukumu pie pasta ēkas būs tūrisma informācijas stends.

Vairāk informācijas meklēt www.1188.lv , www.pv.lv

 

Cēsis – Aizkraukle, izkāpšanas pietura “SKRĪVERU STACIJA” (Skrīveru dzelzceļa stacija). Brauciena ilgums 1.51h.

Virzienā no Rīgas, izkāpšanas pietura “SKRĪVERU INSTITŪTS” (A6 šosejas mala). Autobusi ar gala pieturu Rēzekne, Madona, Preiļi, Lubāna, Jēkabpils. Brauciena ilgums aptuveni  1.25h.

No šīs pieturas būs apskatīt Aizkraukles pilskalnu, bet tālāk būs jāiet līdz Skrīveru pagasta centram, aptuveni kādi 3km no izkāpšanas pieturas.

Tiekamies Skrīveros! 

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top