Mājas kafejnīcu dienas - garšu ceļojums Pļaviņu pusē

14.07.2023

img2142.jpg

Līdz akcijas norises dienām atlikusi gandrīz nedēļa - laiks iepazīties ar četrām lieliskām kafejnīcām Pļaviņu pusē!

"Bites pienotavā" viesus uzņems ģimene, kuri nomainījuši dzīvi pilsētā uz dzīvi laukos senajā Bites pienotavā un piedāvās ēdienus, kas ļoti garšo pašiem. Apmeklētājiem būs iespēja doties izzinošā ekskursijā pa senās pienotavas telpām, ieraugot vēsturiskus priekšmetus un laika liecības. Šajā kafejnīcā viesiem piedāvās uzzināt, kas ir “Pinkainais čalis” un kā tas garšo!

“Karlīnas virtuvē” būs iespēja baudīt uz ugunskura gatavotu plovu un vistas zupu, atveldzēties ar auksto zupu, kā arī malkot kafiju ar lauku torti. Katram apmeklētājam būs iespēja aplūkot plašo Mini Zoo, paglaudīt un pabarot dažādos dzīvnieciņus.

Cieši blakus Aiviekstes upei kafejnīcā “Burši” apmeklētāji varēs baudīt unikālo “Bursh” alu trīs veidos, avīzē ceptu siļķi “rucavnieku” gaumē, kā arī citus gardumus. Lieliskajā brīvdabas atmosfērā ikviens jutīsies iedvesmots un labi atpūties. Interesentiem būs iespēja arī iepazīt alus brūvēšanas procesu, dodoties izzinošā ekskursijā pa alus brūzi.

Dzimtas mājās, kur vienojas trīs paaudzes, “Pļaviņu Pļavas kafejnīcā” ciemos uzņems omīte ar savām mazmeitām un mazmazbērniem, piedāvājot 100% augu valsts alternatīvo virtuvi, kas radīta no pašaudzētām, fermentētām, diedzētām un kaltētām dabas veltēm. Iepriekš piesakoties, pieaugušajiem apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt Ķīnas tēju ceremoniju ar meditatīvu "piegaršu" , savukārt gan pieaugušie, gan bērni aicināti darboties radošajā darbnīcā, kūkas rotājot ar ziediem un citām dabas veltēm.

Iepazīsties ar ēdienkartēm, darba laikiem un citu svarīgu informāciju zemāk! Pilns kafejnīcu piedāvājums pievienotajā stilizētajā kartē, taču noskenējot QR kodu, iegūsi digitālo karti ar precīzām kafejnīcu atrašanās vietām.

Uz tikšanos Vidusdaugavas garšu viļņos!

10.jpg 11.jpg 9.jpg 12.jpg 1.jpg baneris-facebook.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top