Aicinājums palīdzēt Slavutičai

09.11.2022 09:00 - 30.11.2022 - 19:00 kur : Aizkraukles kultūras centrs

slavutica.jpg

Aicinājums palīdzēt draugiem Slavutičā.

Aizkraukles novada pašvaldība saņēmusi ziņu no draugu pilsētas Ukrainā Slavutičas ar lūgumu palīdzēt. Pilsētā bieži tiek pārtraukts elektrības pieslēgums un rodas grūtības nodrošināt skolu un bērnudārzu darbību. 

Aicinām ziedot sveces un  uzlādējamus lukturīšus, nogādājot tos Aizkraukles kultūras centrā, Spīdolas ielā 2, līdz 30.novembrim.


Aicinām ziedot arī aptuveni 5,5 KW ģeneratorus vai arī naudas līdzekļus ģeneratoru iegādei.

Biedrība „Aizkraukles reģionālā Tautskola”

Reģ. nr. 40008148665

Konta nr. LV76HABA0551050252603

Ar norādi “Palīdzība Slavutičai”

Jaunjelgaviete Vaira Lejniece kopā ar tviterkonvoja biedrību “Agendum” organizē akciju, kuras ietvaros ir iegādāti skolas autobusi un dosies uz Ukrainas skolām decembra sākumā. Viena no tām būs arī skola Slavutičā. No viņas esam saņēmuši ierosinājumu šo autobusu  piepildīt ar šobrīd tik ļoti nepieciešamajām lietām mūsu draugiem. “Krievijas uzlidojumu laikā bērni turpina mācīties pagrabos lukturu un sveču gaismā. To ir grūti aptvert. Aicinu novada skolas un bērnudārzus, šajā Latvijas patriotisma mēnesī iesaistīties un atbalstīt Ukrainu cīņā par brīvību.  Būtu tik jauki, ja katrs skolēns vienu sveci aizsūtītu Slavutičai.  Gaisma un siltums no Latvijas uz Ukrainu.” aicina Vaira.

Ja būsim aktīvi ziedojot un tiks saziedots pietiekami daudz nepieciešamo lietu jau pirmajās dienās, Aizkraukles novada pašvaldība organizēs pirmā sūtījuma piegādi iespējami ātrāk, nekā decembra sākumā, jo palīdzība nepieciešama nekavējoties.

Palīdzēsim!

printēt
slavutica.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top