Aizvadītas KSC sacensības novusā un dambretē

13.02.2016 kur : Kokneses sporta centrs

20160213_122824_1.jpgTā kā ziema uz laiku bija atkāpusies un ziemas sporta veidi, piespiedu kārtā, uz kādu bija jānoliek laiku malā, tad Kokneses sporta centrs 13.februārī piedāvāja piedalīties novusa un dambretes sacensībās.

Šo iespēju izmantoja 16 dalībnieki, kas uzspēlēja gan novusu, gan dambreti. Novusā pavisam piedalījās 15 dalībnieki – 13 pieaugušo grupā un 2 bērnu grupā. Pieaugušo grupā bija ieradušies arī viesi no Skrīveriem un Aizkraukles. Pirmo vietu, tāpat kā iepriekšējās novusa sacensībās Koknesē, izcīnīja aizkrauklietis Valērijs Veļčinskis, kurš finālā ar 3:1 pārspēja Dāvi Kalniņu, kurš, tāpat kā iepriekšējās sacensībās, palieka otrais tieši aiz Valērija. Spēlē par trešo vietu tikās divi skrīverieši, kur Kazimirs Skangalis pārspēja Gunti Justu un izcīnīja 3.vietu. Bērnu grupā labākais bija Ričards Lācītis, kurš pārspēja Raineru Zelču.

Pēc novusa sacensībām notika dambretes sacensības, kurās piedalījās 6 dalībnieki vīriešu grupā un viena dalībniece sieviešu grupā. Tā kā kopā bija vien 7 dalībnieki, tad visi spēlēja vienā grupā. Ar piecām uzvarām sešās spēlēs labākais vīriešu grupā bija Andris Frīdenbergs, otrajā vietā atstājot Jāni Grozu, bet trešajā vietā koknesietis Ritvars Kļaviņš. Vienīgā daiļā dzimuma pārstāve Zaiga Dzene sešās spēlēs ieguva 4 uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un reizi zaudēja, kopā iegūstot 4,5 punktus un otro vietu absolūtajā vērtējumā, kā arī pirmo vietu sieviešu grupā.

Paldies visiem dalībniekiem, kas ieradās uz sacensībām un stiprināja savas iemaņas novusā un dambretē. Tiksimies nākamajās sacensībās Koknesē!