"Baltās Kazas Lielais plosts Aizkrauklē 2022"

19.05.2022

balta-kaza-afisa.jpg28. maijā Aizkrauklē norisināsies ūdens tūrisma sezonas atklāšanas pasākums – “Baltas Kazas lielais plosts Aizkrauklē 2022”

Ar šo pasākumu atklāsim laivošanas un SUPošanas 2022.gada sezonu!

Norises vieta: pulcēšanās 1.km no Aizkraukles HES GPS:, tad 1km pret straumi uz starta vietu sākums pie brīvdienu mājas “Cepļi”. No Baltās Kazas piestātnes uz reģistrēšanās vietu tos kuri būs pieteikušies vedīs busiņš.

Pasākuma programma:

 • 9.00-11.00 - Dalībnieku transportēšana no Baltas Kazas piestātnes uz reģistrācijas vietu Google maps: https://maps.app.goo.gl/TVsFZM...
 • 10,30 – 11.30 – dalībnieku reģistrācija starta vietā dalībnieku došanās 1.km pret straumi uz starta vietu pie brīvdienu māja “Cepļi”
 • 12.00 – starts pie viesu nama “Cepļi” un “Raganu lidlauka”. Maršruts aptuveni 12 km. Dalībniekus gaidīs muzikāls pārsteigums visa ceļa garumā dziedātāja Katrīna Dimanta. Daugavas Senielejas Raganas. Daiļās, gudrās, viedās raganiņas izkrāšņos pasākumu ar atraktīvām aktivitātēm.
 • Pēc aptuveni 5 km Aizkraukles pilsdrupu apskate, pie Karīkstes upes ietekas Daugavā (senas ostas vieta).
 • Izkāpšana krastā un Daugavas skatu izbaudīšana no Aizkraukles pilskalna un Spīdalas (arī Ašķeres, vai Susuru takas) takas apmeklējums.
 • Pēc aptuveni 3,5 km – finišs “Baltās Kazas“ piestātnē Daugavas krastā ar apvienības “Karīkste” muzikālu noformējumu, pārbaudījumi laivotājiem un supotājiem  (nenogurušie un spēcīgie var arī doties līdz Mīlestības saliņai (3,5) km un atpakaļ uz piestātni). Pa starpai - daiļo, gudro, viedo (labo) raganiņu atraktīvās aktivitātes. Apbalvošana. Kopīga fotografēšanās. Ugunskurā vārītas smeķīgas zupas noprovēšana.
 • 21.00 PETERSONS BAND koncerts!

Dalības maksa pasākumā ir 15,00 EUR no personas. Bērniem līdz 12 gadiem dalība bez maksas

Dalības maksā iekļauts: glābēja un mediķa pakalpojumi, transports dalībnieku nogādāšanai uz starta vietu, piemiņas balva, ēdināšana pasākuma norises laikā, pasākuma fotografēšana un filmēšana, noslēguma pasākuma (koncerta) organizēšana. Pasteidzies, pēc 23. maija dalības maksa 20,00 EUR.

Pasākumu Ar Aizkraukles novada pašvaldības atbalstu organizē biedrība “Daugavas abi krasti” sadarbībā ar kuģīti “Balta Kaza”, Skrīveru kultūras centrs, biedrību “Daugavas Senielejas Raganas”

Pasākumu atbalsta:, ”Skrīveru mājas saldējums, Skrīveru pārtikas kombināts, Skrīveru tūrisma informācijas punkts, Viesnīca “Klidziņa”, biedrība “RADI”

Lai pieteiktos pasākumam, ir jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa, kas atrodama mājaslapā ,www.kugisbaltakaza.lv sadaļā “Pieteikšanās anketa”.

Ūdenstūrisma inventāra rezervēšana vietnē www.kugisbaltakaza.lv  - Inventāra rezervācijas pieteikšana.

Tiks veikta pasākuma fotografēšana un filmēšana.

Laivosim ievērojot noteikumus, kursim ugunskurus tikai atļautās vietās, neatstāsim aiz sevis atkritumus! 

 • youtube
 • facebook
 • instagram
 • Aizkraukles novads

<>
back to top