Baudi zelta rudeni Kokneses parkā!

30.09.2022

img8562.jpgRudenī gluži kā pavasarī - katra lapa ir krāšņa kā zieds. Šajā nedēļas nogalē aicinām baudīt lapkriti un zeltītās pastaigu takas Kokneses parkā. Laika apstākļus sola salīdzinoši labus - atliek vien paķert kādu karstu dzērienu, ietīties siltā šallē un parūpēties par sausām kājām, lai dotos atklāt jaunus horizontus Koknesē!

Iedvesmojies no mūsu ieteiktajām zelta rudens baudīšanas vietām Koknesē un baudi brīnišķīgu pastaigu svaigā, pēc salnām un čaukstošām kļavu lapām smaržojošā gaisotnē!

Kokneses viduslaiku pilsdrupas ir iespaidīga, vēsturiski nozīmīga vieta, kas rudenī iekrāsojas dažādākajās silto toņu krāsās. Pilsdrupas ir vieta, kur satiekas gleznainā Pērse un Daugava - iedomājies, cik skaisti šeit ir rudenī, kad upju krasti ir vienā zeltā! Brīvdienās te kursē kuģītis "Vīgante".

Dodies pastaigā pa Kokneses dabas taku, kas savieno Kokneses viduslaiku pilsdrupas ar Likteņdārzu, ceļā apskatot Kokneses Ev. luterisko baznīcu un gleznainos Daugavas krastus, skatu terases un skaistos tiltiņus, galā nonākot elpu aizraujošajā Likteņdārzā.

Likteņdārzs ir izcila vieta rudenīgām pastaigām svaigā gaisā, baudot brīnišķīgi iekopto teritoriju un kulturālo, vēsturisko gaisotni. Šeit kursē kuģītis "Gulbis".

Baudi pastaigu Kokneses parkā, apskatot Tējas namiņu, skulptūru "Pērses meitene", Pērses ūdenskrituma atveidu, Velna pagrabiņu, senā bruģa fragmentu un Kokneses muižas ansambli.

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top