Ko Vidusdaugavas garšu viļņos varēs nogaršot Aizkrauklē?

14.07.2023

img1925.jpg

Akcija "Mājas kafejnīcu dienas" Aizkraukles novadā kļuvusi jau par iecienītu un gaidītu tradīciju. Šis pasākums piesaista gan vietējos, gan pilsētas viesus, kā arī paši akcijas dalībnieki priecājas par iespēju mainīt savu ikdienu, padarot to košāku, aizraujošāku un, protams, gardāku.

"Mājas kafejnīcu dienas" Vidusdaugavā ar devīzi "Vidusdaugavas garšu viļņi" norisināsies 22. un 23. jūlijā Skrīveros, Aizkrauklē, Koknesē un Pļaviņās. Šajās dienās savas durvis un pagalmus vaļā vērs 23 mājas kafejnīcas - gan uzņēmumi, kas ikdienā ir saistīti ar ēdināšanu, gan ļaudis, kas ikdienā ar to nenodarbojas, taču vēlas uzņemt un pacienāt viesus.

Aizkrauklē viesos gaidīs viena mājas kafejnīca. Meistarstiķus zupu pagatavošanā un baudīšanā piedāvās “Garšīgās zupas”, kurā Aizkraukles Profesionālā vidusskola brangākie un zinošākie pavāri piedāvās piecu dažādu variāciju zupas. Topošajiem pavāriem ir iespēja mācību laikā savas prasmes pilnveidot dažādās Eiropas valstīs, kas sniedz plašāku pieredzi un izpratni par kulināro pasauli - to noteikti varēs izjust, ceļojot zupu garšu ceļojumā! Būs pieejamas dažādas sporta aktivitātes un radošās meistarklases, tāpat arī interesentiem būs iespēja iepazīt profesionālo vidusskolu tuvāk, dodoties ekskursijā.

1.jpg

baneris-facebook.jpg

aizkraukle.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top