Pļaviņās durvis vērusi "Jolantas studija"

25.01.2023

jolantas-studija.jpgPērnā gada nogalē durvis interesentiem vēra Jolantas Studija Rīgas ielā 19, Pļaviņās. Studijas īpašniece ir Jolanta, māksliniece no Pļaviņām. Viņa papildus mākslai ir apguvusi gan floristiku, gan hennas mākslu.

Studijā iespējams iegādāties porcelāna krūzes, kuras rotā mākslas darbi no dizainparauga sērijas - “Veltījums Latvijai”. Nu jau ir izveidoti vairāk kā 13 dizaina paraugi. Zīmējumi ir patentēti un tādi ir vienīgie.

“Katrs darbs ir radīts un izstrādāts ietverot sevī kādu stāstu, caurvīts smalkām detaļām. Tajos ietverti dažādi tēli, simbolika, un mūsu pašu latvju raksts, kas, manuprāt, mūsu kultūrai ir asinīs. Tie stāsta par Cilvēku – Cilvēcību, kopējo vērtību sistēmu gan valstiskā mērogā, gan arī paužot katra cilvēka īsto gara spēku un stiprumu. Tie neļauj aizmirst par mūsu saknēm, tradīcijām, tautas kopējām vērtībām, ģimenes vērtībām un vietu, no kuras nākam.”

Klātienē iespējams iegādāties konfekšu pušķus, mākslīgo ziedu vainagus, dažādas ziedu rotas, gleznas, kartona kārbas dāvanām, kā arī ir iespējams pieteikt hennas gleznojumus uz ķermeņa gan individuāli studijā, gan izbraukumos. Tāpat arī hennas gleznojumus ir iespējams pieteikt izbraukumos dažādos individuālos un korporatīvos pasākumos.

Klātienes darba laiks tiks precizēts, aicinām sekot informācijai Jolantas studija sociālajos tīklos:

 Saziņai +371 27192944

jolantas-studija-6.jpgjolantas-studija-3.jpgjolantas-studija-7.jpgjolantas-studija-5.jpgjolantas-studija-1.jpgjolantas-studija-4.jpgjolantas-studija-2.jpg

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top