Vidusdaugavas garšu viļņi - mājas kafejnīcu dienas 2022

20.06.2022

mkd-baneris-2.jpgMājas kafejnīcu dienas Vidusdaugavā jau jūlijā!

Lai garšu viļņi atved Tevi uz Vidusdaugavu! Te, Likteņupes Daugavas labajā krastā, paveras burvīgi skaistas ainavas Skrīveru, Aizkraukles, Kokneses un Pļaviņu apkārtnēs. Aicinām mirkli piestāt un izbaudīt saldos garšu viļņus Skrīveros. Lai Daugavas ceļš ved tālāk uz Aizkraukli, kur sajūtu viļņi aicina ceļot 20.gadsimta nesenajā vēsturē... Elpu aizraujošu ainavu baudīt vilina senā Hanzas pilsēta Koknese, kur starp senatnes viļņiem lepni slejas viduslaiku pilsdrupas. Braucienu vikingu laivā, ar skatu uz plašo Daugavas promenādi, aicina baudīt Pļaviņas, izjūtot Daugavai raksturīgo viļņu šūpošanos.

Interesanti - dzīves rituma viļņos iešūpotās pilsētas šogad aicina arī uz savām dzimšanas dienas svinībām. Viena no senākajām pilsētām – Koknese šogad atzīmē 745 gadu pastāvēšanas svētkus, savukārt Pļaviņas jau svin un svinēs vēl savu 95 gadskārtu. Viena no jaunākajām Latvijas pilsētām Aizkraukle svin savu 55 jubileju, kuru visa gada garumā atzīmē ar dažādu kultūras pasākumu sēriju.

Atzīmē kalendārā 23. un 24. jūliju jo tieši šajās dienās Vidusdaugavā ikviens varēs lutināt savas garšu kārpiņas divdesmit trijās mājas kafejnīcās Skrīveros, Aizkrauklē, Koknesē un Pļaviņās! Vairāk informācijas jau drīzumā!

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top