Nakts auto orientēšanās Aizkraukles novadā 2022

5227071927700c3df238bc.jpgAizkraukles novada svētku pirmās dienas naktī norisinājās nakts auto orientēšanās sacensības "Atklāj Aizkraukli!" kopā pulcējot 25 komandas, kurās startēja 100 cilvēku!

Sacensības notika no pulksten 22 līdz 2 naktī. Ekipāžām pēc kartes bija jāatrod noteikti punkti, jāizpilda uzdevumi, un katra komanda izvēlējās labāko stratēģiju un maršrutu, lai nopelnītu pēc iespējas vairāk punktu.

Labākā un izveicīgākā komanda bija “MEEE team”, kurā startēja Evelīna Uzulniece, Megija Annija Vītoliņa, Edijs Selickis un Edgars Ņuhtiļins, viņi ieguva 287 punktus. Otro vietu ar 273 punktiem izcīnīja komanda “5 algas līdz Ziemassvētkiem” (Raivis Glāznieks, Ričards Saulevičs, Luīze Linda Ļaksa un Arta Mīlīga), bet trešo vietu, atpaliekot tikai par vienu punktu, ieguva komanda “ASC” (Viktorija Ovsjanņikova, Artūrs Vorotinskis, Ginta Grincēviča un Aleksandrs Mihejevs).

Nominācijā “Orģinālākais video” balvu ieguva komanda “Nakts nezvēri” no Jaunjelgavas, kurā bija Andis Grincēvičs, Jolanta Graudone, Skaidrīte Kriviša un Mārtiņš Miks Valdheims. Savukārt ar oriģinalitāti un degsmi, veidojot fotogrāfijas un pildot foto izaicinājumus, izcēlās komanda “Golf racing team” – Anna Krievāne, Emīls Liedskalniņš, Linards Niedra, Inga Krievāne.

Balvu par vislabāko komandas noformējumu ieguva komanda “Haoss” no Sērenes – Alla Avlasova, Evita Kilbauska, Laura Dambrāne un Santa Novikova. Balvu saņēma arī komanda, kurai pietrūka vien pāris punktu līdz godalgotajai trešajai vietai – nominācija “Aiz borta” godam nopelnīta komandai “Nakts nezvēri”.

Paldies pasākuma atbalstītājiem - Skrīveru Saldumi, Kafejnīca "Betija", Konditoreja "Melānija", Lokāls picērija #palete un Torņu saldumiem!

Paldies visām komandām par dalību un atsaucību! Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

orient-rezult.jpg

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top