Skrīveru garša #AtklājAizkraukli

25.03.2022

1.jpgBieži vien, runājot par Skrīveriem, mēdzam apbrīnot skrīveriešu uzņēmību un radošās idejas. Šodien rīta sapulcē ar kolēģēm pat nonācām pie secinājuma, ka Skrīveri ir mūsu lielā novada "radošā meka"! Un ne tikai radošā, bet arī garšīgā un saldā, jo tieši Skrīveros top brīnišķīgi, garšas kārpiņas lutinoši gardumi! Ja neesi nogaršojis "Balto vislabāko saldējumu ar kaifīgo vaniļu", plūmes tumšajā šokolādē ar ruma garšu un gotiņu masu ar kaņepēm, tad Tu neesi bijis Skrīveros! #AtklājAizkraukli

  • Ciemošanās Skrīveru pārtikas kombinātā ir lieliska iespēja sajust vēstures elpu un bērnības garšu vietā, kur konfektes "Gotiņa" top kopš 1957.gada. Ekskursijās būs iespēja izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu "Gotiņa" papīrīšu kolekciju, piedalīties degustācijā un pat konfekšu tīšanas meistarklasē. Ja ne uz ekskursiju, tad ikviens var iegriezties ražotnes veikaliņā.

Atrodas: Daugavas iela 2, Skrīveri 

Kontakti: +371 28685600

Mājaslapa: www.skriverugotina.lv

  • Saldējuma baudīšana ir vesels stāsts – viesiem tiek sagatavots saldējums ar dažādām garšām un pasniegts mājīgā, nesteidzīgā atmosfērā. Skrīveru mājas saldējumā Jūs pārsteigs īsti mākslas darbi no saldējuma ar latviskām garšām dažādām gaumēm un dzejas rindas par auksto kārumu. Piedalies ekskursijā, iemācies gatavot saldējumu vai nosvini ģimenes svētkus ar jubilāra godināšanu!
     Atrodas: Daugavas iela 96, Skrīveri
     Kontakti: +371 28361561

Mājaslapa: www.majassaldejums.lv

  • Mēs visi sirdī esam kā bērni! Ja jums garšo saldumi un patīk aktivitātes brīnišķīgā gaisotnē, Skrīveru saldumu emociju fabrika gaida Jūs ciemos sešas dienas nedēļā. Šeit ģimenes, draugu vai kolēģu lokā var iejusties dažādās lomās un veidot savus īpašos saldumus. Gardumu degustācijas un veikaliņā ir iespēja iegādāties saldumus.
     Atrodas: Daugavas iela 82, Skrīveri

Kontakti: +371 20366668 

Mājaslapa: www.skriverusaldumi.lv

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top