Esi radošs un degustē Aizkraukles novadā!

30.09.2022

1.jpgKad laiks aiz loga sāk palikt vēsāks, vakari tumšāki un garāki, tā vien gribas darboties radoši, baudīt neatkārtojamas garšas un atklāt sev jaunus talantus! Aizkraukles novads tūrisma uzņēmēji šajā jomā ir izteikti spēcīgi - piedāvājums kreatīvi darboties un degustēt pašu darinātos gardumus ir tiešām plašs un daudzveidīgs!

Aicinām iepazīties ar Aizkraukles novada mājražotāju, amatnieku, radošo darbnīcu un citu kreatīvo jomu lietpratēju piedāvājumu! Kas to lai zina, varbūt tieši šajā rudens sezonā atklāsi sev jaunas prasmes... Nu, vai arī garšas, kuras neaizmirst.

Darbojies radoši Radada, iepazīstot krāsu un audumu pasauli, savukārt degustē Skrīveru Emociju Fabrika, nogaršojot dažādu veidu gotiņas un meistarojot tās pats. Atklāj jaunas, vēl iepriekš nezinātas alus nokrāsas BURSH alus darītava, taču LavanDulla iepazīsti lavandu dažādību un to pielietojumu, izveidojot pats savu vannas sāli!

Esi radošs un kreatīvs Pilkalnes Muiža, iepazīstot vēsturi un klausoties saimnieku lielisko stāstījumu, bet Skrīveru mājas saldējums uzdrīksties nogaršot TĀDUS saldējuma veidus, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu!

Ietin papīriņā paša pagatavoto gotiņu un nogaršo to Skrīveru Pārtikas Kombināts, savukārt Zanda Ragele keramikas darbnīcā atklāj savus talantus, veidojot skaistus, autentiskus māla traukus...

Vēsturiskajā Gricgales muižā, jeb Medņu krogā, iepazīsti gadsimtiem senus stāstus un piedalies klaču sestdienās, taču, lai labi raisītos valodiņa, nodegustē dabīgos Latvijas vīnus Mājas vīna ražotne Dzidris!

Saimniecībā Paipalu ferma RĪTA PUTNI nodegustē vienreizējās paipalu delikateses, taču Radošā Māja iepazīsti latviešu gadskārtas, kulināro mantojumu un folkloras zelta kanonu. 

Iekāp mākslinieka kurpēs darbnīcā Apdrukā pats, ar sietspiedes krāsām apdrukājot kādu maisiņu vai krekliņu, taču drēgnajos rudens vakaros sasildies ar Drunka brangajiem dzērieniem!

Saimniecībā Ragāres iepazīsti ārstniecības augus un degustē to tējas, savukārt izpaudies radoši Dunense darbnīcā, izveidojot ādas suvenīru paša rokām.

Izstaigā dabas taku un padzeries Bābu avota ūdeni Janavas bioloģiskā zs, savukārt ceļojumu ārpus šīs pasaules robežām baudi Kempings pie Daugavas, apmeklējot kādu no tematiskajiem vakariem zvaigžņotajā kupolā!

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top