Ragnar glamp Koknese, glempings

Jaunbilstiņi, Kokneses pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5113

Koknesē saimniecības īpašnieks Tomass Cīrulis personīgi uzņem un rūpējas par katru viesi. Te saimnieki nodrošina mini SPA procedūras un pirts iekuršanu, gatavo pēc labākajām restorāna tradīcijām un aicina apskatīt Kokneses dabas ainavas. Te, pie katras viesu mājas, ierīkota terase, kas paver skatu uz Pērses upi, neaizmirstami skaisti skati ir garantēti visa gada garumā. Turpretim, pastaigu takas ved uz tuvumā esošās Kokneses pils drupām un Likteņdārzu. Te satiekas divas upes – Pērse ar Daugavu, pa kuru kursē aktīva un romantiska ūdens transporta satiksme, lielisks fons pastaigām gar upi, esot tajā vai noskatoties uz šādu ainavu no krasta.

Visas mājas ir apsildāmas un aprīkotas ar krāsni vai kamīnu, lai vissezonas aukstākos vakarus pavadītu omulīgi. Mājās ir labiekārtotas virtuves, te viss jau ierīkots gatavošanai vai maltīšu servēšanai, kā arī, katrai mājai ir mēbelēta terase, kur pavadīt laiku kopā ar mīļajiem un ģimeni, ēdot, dzerot un baudot tuvumā esošo dabu.

Vairāk informācijas par pieejamajiem glamping namiņiem, cenām un iespējām šeit: Glamping Koknese

Ragnarglamp Koknese Ragnarglamp Koknese Ragnarglamp Koknese Ragnarglamp Koknese Ragnarglamp Koknese Ragnarglamp Koknese Ragnarglamp Koknese
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top