Aicinām gūt skaistus brīžus Kriškalnu kalnā!

11.10.2022

kriskalni-3.jpg2021. gada sākumā Pļaviņu novada izsludinātajā pašvaldības finansēto projektu konkursā atbalstu ieguva biedrības “Kopsolis” projekta pieteikums “Veidosim parku ģimenēm” ar mērķi labiekārtot teritoriju, veidojot parku visiem novada iedzīvotājiem Lakstīgalu ielā 4, Kriškalnos, Aiviekstes pagastā. 

Parka sakopšanā lielu darbu ir ieguldījusi biedrība “Kopsolis”, kā arī Aiviekstes pagasta pārvaldes vadītāja Giedre Zvirgzdiņa, pārvaldes darbinieki un iedzīvotāji. Iedzīvotāji vēl aizvien ir aicināti aktīvi piedalīties parka sakopšanas talkās.

Kriškalnu parks ir gana stāvs, un taciņas ir izaicinošas, bet ir izvietoti vairāki soli, kur iespējams atvilkt elpu un baudīt skaisto ainavu. Bērnus priecēs dažādas meža dzīvnieku figūras. Cik zaķus var atrast? Skaidrs, ka vairāk kā vienu.

Parkā var ne tikai gūt mieru, bet arī zināšanas, jo ir izvietoti dažādi izglītojoši stendi. Interesanta vieta klases pārgājieniem. 


Aicinām apmeklēt parku un gūt skaistus brīžus Kriškalnu kalnā!

kriskalni-5.jpg kriskalni-2.jpg kriskalni-4.jpg kriskalni-3.jpg kriskalni-1.jpg kriskalni-6.jpg kriskalni-7.jpg kriskalni-8.jpg kriskalni-9.jpg kriskalni-10.jpg kriskalni-11.jpg kriskalni-13.jpg kriskalni-12.jpg kriskalni-14.jpg kriskalni-15.jpg kriskalni-16.jpg kriskalni-17.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top