Brīvdienu māja "Ciemiņos"

Kalniņi, Bebru pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5135

Vēlies aizbēgt no pilsētvides un ļaužu pūļiem, restartēties mierā un klusumā?

Nemeklē luksusa vietu Latvijas pilsētas kartē vai pieczvaigžņu viesnīcu ar glaunu skatu pa logu, bet meklē mājīgu vietu kur atpūsties tikai ar saviem mīļajiem?

Nedzenies pēc jūras vai lielāko upju tuvuma, bet pietiks arī ar mazu vietu dīķītī, kur atvēsināties karstā dienā vai pēc pirts?

Tu saproti, ka lauku sētā darbu daudz un Tevi tas netraucē?

Tad šī vieta ir kā radīta Tev!

Namiņš atrodas Bebru pagastā, Aizkraukles novadā, nedaudz vairāk kā stundas braucienā no Rīgas, mantotā lauku viensētā meža vidū. Kā jau viensētai mežā pienākas, līdz namiņam ved zemes ceļš. Saimnieki ir daudz strādājuši, lai šo vietu pārvērstu par miera ostu, taču blakus esošās vecās ēkas un neskaitāmo lauku darbiņu “astītes” joprojām atgādinās par kādreiz šeit dzīvoto dzīvi.

Ko tad ''Ciemiņos'' piedāvā?

Labiekārtotu brīvdienu mājiņu, kas būs piemērota 2-6 cilvēkiem (ar papildvietām 8 cilvēkiem). Tajā ir divas guļamistabas, kā arī dzīvojamā zona ar ērtu izvelkamo dīvānu. Dzīvojamā zonā ir apvienota ar virtuvi, kas aprīkota ar visu nepieciešamo, lai pagatavotu kā brokastis, tā arī pusdienas un vakariņas. Pieejama plīts, ledusskapis, izlietne, tējkanna, blenderis, trauki utt. Un, protams, pieejama arī aprīkota vannas istaba.

Lai relaksētos, var doties pirtiņā, kā arī karsēties kubulā!

Lai interesantāk pavadītu laiku, piedāvā arī spēlēt dažādas dārza spēles.

Ja nevēlies nakšņot, piedāvājumā arī atsevišķa nojume, kura ir aprīkota ar galdiem, krēsliem, pufiem, gāzes sildītāju.

Kur vēl labāk atpūsties, ja ne svaigā gaisā, vai ne? Un ziniet, kas vēl ir lieliski? Tas, ka visa atpūtas vieta ir tikai Jūsu un Jūsu izvēlētās kompānijas rīcībā.. neviens cits vienlaikus ar Jums šajā atpūtas vietā neatradīsies.. feini, vai ne? 

Ciemiņos

ipf-kap-2022-138.jpg ipf-kap-2022-145.jpg ipf-kap-2022-141.jpg ipf-kap-2022-143_0.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top