Nestāvi rindās - gādā svētku dāvanas Aizkraukles novadā!

13.12.2023

1.jpg

Nestāvi rindās – atbalsti novadniekus!

Klāt svētku gaidīšanas laiks – šogad tas ir īpaši skaists, jo zemi sedz bieza baltā sniega sega, ir izgaismotas ielas, un pilsētu un ciematu centrus rotā maģiskas, košas Ziemassvētku eglītes, kas rada īpašu svētku noskaņu. Atliek vien dungot līdzi svētku dziesmām, radīt mājīgu sajūtu mājās, cepot smaržīgās piparkūkas, un rotāt no meža atnesto eglīti ar spožām, apaļām bumbiņām un krāsainām lampiņām.

Ja palūkosies kalendārā, ieraudzīsi, ka ir jau 13.decembris. Tātad līdz svētku vakaram atlikušas vien desmit dienas! Protams, dāvanas nav svarīgākais Ziemassvētku aspekts, bet atzīsim – ir taču tik patīkami tās saņemt un dāvināt citiem! Atvērsim šodienas tūrisma adventes kalendāra lodziņu un izzināsim, kur tās dāvanas gādāt!

Jau trešo gadu turpinām atbalstīt novada uzņēmējus, aicinot ikvienu dāvanu mednieku netērēt laiku lielveikalu rindās, bet atbalstīt novada mājražotājus, amatniekus un uzņēmējus, iegādājoties brīnišķīgas dāvanas, kas patiks ikvienam un paliks atmiņā ilgi. Aicinām iepriecināt gan sevi, gan uzņēmējus, gan dāvanu saņēmējus ar oriģinālām, sirsnīgām dāvanām!

Zemāk pievienotajās videoklipā atradīsi informāciju par Aizkraukles novada uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem, pie kuriem atradīsi lieliskas Ziemassvētku dāvanu pērles! Ja zini vēl kādu amatnieku vai mājražotāju, kas cītīgi gatavojas svētku laikam, piedāvājot savu produkciju, droši atzīmē komentārā! Kuplināsim mūsu lielisko, uzņēmīgo novadnieku saimi kopā!

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top