Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centrs

1905. gada iela 7, Koknese, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5113

Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centra plašajās telpās pieejama aktuālā informācija par Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma un kultūrvēsturiskajiem objektiem. Konsultanti latviski, angliski, krieviski un vāciski sniedz informāciju par dažādiem tūrisma piedāvājumiem, kā arī ikvienam apmeklētājam ar aizraujošu stāstījumu piedāvā ielūkoties senās Hanzas pilsētas Kokneses vēstures līkločos un iepazīt pilsētas un Aizkraukles novada šodienu.

Tūrisma informācijas centrā ir iespējams saņemt bezmaksas brošūras par Koknesi un apkārtni, Latvijas reģioniem, Latviju kopumā, kā arī par atsevišķām pilsētām un to tūrisma produktu un pakalpojumu piedāvājumu.

Te var iegādāties suvenīrus ar Kokneses un Aizkraukles novada simboliku un vietējo ražotāju produkciju. Tūrisma informācijas centrā notiek daudzveidīgas norises – tikšanās, koncerti, izglītojošie pasākumi, u.c. Daudzfunkcionālajā zālē aplūkojamas mainīgās mākslas, daiļamatniecības, rokdarbu un citu veidu izstādes.

Aplūkojami Likteņdārza un Kokneses viduslaiku pils maketi. 

Kokneses tūrisma informācijas centrs Kokneses tūrisma informācijas centrs Kokneses tūrisma informācijas centrs Kokneses tūrisma informācijas centrs Kokneses tūrisma informācijas centrs Kokneses tūrisma informācijas centrs
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top