Mīlestības svētki Zemgalē

03.02.2023

Mīlestība ir gaisā, un tā nepazīst robežas! Tāpēc ir gluži vienalga, vai jau esat attiecībās vai savu īsto vēl tikai meklējat – Valentīndiena ir svētki, kas ļauj piedzīvot un sajust romantiku, īpašas rūpes vai gluži vienkārši jaukus un muzikālus mirkļus. Kas zina – varbūt šajā vakarā kādu satiksiet, bet varbūt vēl un vēlreiz novērtēsiet blakus jau esošo tuvo cilvēku.

Arī Zemgales plānošanas reģions kopā ar novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam kaut vienu vakaru gadā aizmirst par ikdienas rūpēm un baudīt mīlestības pilnu gaisotni, lai pēc tam vēl ilgi varētu smaidīt un varbūt pat mazliet lidot dažas pēdas virs zemes. Piena vannā kopā ar mīļoto, romantiskā vakara pastaigā vai skaistā koncertā – sajūtiet pavasari, kas jau virmo gaisā, un to īpašo noskaņu, ko spēj radīt tikai mīlestība!

Uz romantiskās saksofona nots (Aizkraukles novads)

“Garšu banka” Jaunjelgavas centrā allaž ir jauka vieta, kur paēst un labi pavadīt laiku, bet, sagaidot visu mīlētāju svētkus Valentīndienu, 11. februārī tā aicina uz īpašu vakaru. Koncerts “Mīlestības dāvana!” kopā ar saksofonisti Anniju Brišku ļaus pārsteigt un iepriecināt savu otru pusīti, pavadot muzikālu vakaru kopā uz īpaši romantiskas nots.

Koncerts Mīlestības dāvana kafejnīcā Garšu banka Aizkraukles novads

“Garšu banka”. Foto: publicitātes

Piena vanna un īpašs vakars diviem (Bauskas novads)

Atpūtas komplekss “Rožmalas”, kas atrodas tikai septiņus kilometrus no Bauskas un arī ikdienā ir lieliska atpūtas un pasākumu vieta, šo Valentīndienu piedāvā sagaidīt īpaši romantiskā atmosfērā. Svinības var sākt ar izmeklētām vakariņām dizaina viesnīcas restorānā, pēc tam izbaudot ne tikai trīszvaigžņu numura ērtības, bet arī īpašo piena vannu un dažādas zāļu tējas. Savukārt nākamajā rītā pēc gardām un sātīgām brokastīm vēl būs iespēja apskatīt Ribbes vējdzirnavas. Pieejami arī citi romantiski piedāvājumi, par kuriem vairāk varat uzzināt: www.rozmalas.lv.

Atpūtas komplekss Rožmalas Bauskas novads 1

Atpūtas komplekss “Rožmalas”. Foto: publicitātes

 Vakara pastaiga ar gardu maltīti (Dobeles novads)

Dobele Visu mīlētāju dienā aicina vispirms izkustēties, romantiskā vakara pastaigā iepazīstot pilsētas vēsturisko centru un pils promenādi. Pēc tam sasildīties varēsiet kafejnīcā “More”, kuras īpašnieks un šefpavārs lutinās ar īpaši šim vakaram sagatavotu restorāna cienīgu maltīti. Būs gardi un svinīgi!

Kafejnīca More Dobele

Kafejnīca “More”. Foto: “More” arhīvs

Romantika ūdenī un pirtī (Jēkabpils novads)

Labā noskaņā, atpūtinot miesu un garu, Valentīndienu aicina pavadīt ūdens relaksācijas centrs “Citrus SPA”. Fizisko un garīgo labsajūtu te būs iespēja atgūt gan baseinā ar kaskādi un pretstraumi, gan vienkārši guļot burbuļvannā vai izbaudot kādu no pirtīm. Pēc tam veldzējošu kokteili varēsiet nobaudīt īpaši izveidotajā relaksācijas zonā. Bet, ja gribat Valentīndienu pavadīt sevišķi romantiskā gaisotnē, pieejama arī privātā “Ģimenes pirtiņa” – mitrā sauna ar atsevišķu baseinu, virtuvīti un ģērbtuvi svinībām šaurā lokā.

Citrus SPA Jēkabpils

“Citrus SPA”. Foto: “Citrus SPA” arhīvs

Mīlestības stāstu un dziesmu vakars visiem (Jelgava)

Temperamentīgie dziedātāji Roberto Meloni un Jenny May Valentīndienas, 14. februāra, vakarā Jelgavas Kultūras namā aicina uz neparastu tikšanos visus, kam mīlestība nav sveša. Koncertprogrammā “AMORE-MĪLA” mūziķi jūs gaidīs uz īstu, privāti muzikālu tikšanos, atklājot par sevi patiesus un līdz šim nedzirdētus mīlestības stāstus. Turklāt nav svarīgi, vai esat attiecībās vai brīvs, jo varbūt tieši šajā koncertā sastapsiet savu lielo mūža mīlestību! Ikviens vēlas būt mīlēts, tāpēc mūziķi izpildīs visiem labi pazīstamas, trauslas un dziļi personiskas, karstasinīgas un kaisles pilnas kompozīcijas astoņās valodās.

Valentindienas koncerts Amore Mila Jelgava

Citas idejas Valentīndienas svinībām Zemgalē

Aizkraukles novadā

 • Konfektes visiem, ko mīlam! Skrīveru Pārtikas kombināts sadarbībā ar mākslinieci Agiju Staku piedāvā “Mīlestības pilnus sveicienus!” – pēc sendienu receptes ražotās konfektes “Gotiņa” īpašā Valentīndienas noformējumā (www.skriverugotina.lv)
 • “Panna Cafe Koknese” īpašais piedāvājums Valentīndienas nedēļā – no 13. līdz 19. februārim iepriecini sevi un citus ar austerēm! (Blaumaņa iela 30a, Koknese)

Bauskas novadā

 • Atklāj “Mīļummetra stāstu” Bauskas rātsnamā no 11. līdz 19. februārim
 • “Mīlestības svētku” sviesta karameles meistarklase Bauskas motormuzejā 11. februārī plkst.13.00
 • Valentīndienas noskaņu fotostūrītis profesionāla fotogrāfa vadībā un “Welcome” uzkoda iepriekš rezervētiem galdiņiem no restorāna“Rezidence” - 14. februārī

Dobeles novadā

 • Vakariņas restorānā “Zoltners”
 • Pastaiga divvientulībā LVM dabas parkā “Tērvete”
 • Augēnijas Rulles zirgu izjādes Tērvetē

Jēkabpils novadā

 • Kafejnīca “Lauku šiks” (350 metru attālumā no “Citrus SPA”)
 • Atpūtas komplekss “Kalniņā” Aknīstē – spa, viesnīca, kafejnīca
 • Mīlestības taka Viesītē romantiskai pastaigai

Jelgavā un Jelgavas novadā

 • Romantiskākais restorāns Jelgavā “Panorāmas skati” Valentīndienā garantē īpašu svētku noskaņu un aicina rezervēt galdiņu jau laikus
 • youtube
 • facebook
 • instagram
 • Aizkraukles novads

<>
back to top