Stipro dzērienu darītava "Drunka"

Lāčplēši, Skrīveri, Skrīveru pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5125

„Drunka” * ir alkohola ražošanas uzņēmums, kurš gatavo vīnus un stipros dzērienus.

   Produkta radīšanas cikls sākas no mūsu ābeļdārza, ogām, rabarberiem -  no sēkliņas līdz gataviem  vīniem, degvīnam. Upenes, avenes, jāņogas, cidonijas, pīlādži ir atdevuši dzērieniem savu krāsu, garšu,  sasmēlušies degvīna stiprumu un kļuvuši par “Drunku” . Destilātu gatavojam no ābolu vīna, kuram kādu brīdi ļaujam atpūsties ozolkoka mucās, lai iegūtu kalvadosa garšu un krāsu.

     Atrodamies pašā gleznainākajā vietā Skrīveros pie mūsu likteņupes Daugavas, šosejas Rīga – Daugavpils malā un  no laukakmeņiem celtajā vecajā “Kalnakrogā. Esam plānojuši ražošanu pārcelt uz šo vēsturisko ēku, bet jau tagad Kalnakrogs var lepoties ar apgleznotajiem logiem. No 2 stāva loga uz Daugavas rāmo plūdumu nolūkojas Kalnakroga bijusī saimniece Natālija, ieklausās lielceļa skaņās, vēro un priecājās par rosību  krogus ēkā.

   Mēs  gaidām Jūs vasarā  ciemos, lai  piedāvātu mūsu radītās garšas, mūsu “DRUNKU”, lai nobaudītu “Drunkas” spēka zupu, aplūkotu apgleznotos logus, ieklausītos  stāstā par “DRUNKAS” tapšanu un Kalnakroga vēsturi.

drunka-stiprie-dzerieni.jpg drunka-vins.jpg drunka-skriveri.jpg drunka.jpg drunka-degustacijas.jpg drunka-eks.jpg kalnakroga-eka.jpg stipro-dzerienu-daritava-drunka.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top