Ceļo ar garšu Aizkrauklē "Mājas kafejnīcu dienās"!

08.07.2024

saldais-kumosins.webp

"Mājas kafejnīcu dienas" Vidusdaugavā jau nākamajā nedēļas nogalē! 

 Aizkrauklē būs iespēja baudīt četru mājas kafejnīcu piedāvājumu.
“Balkānu garšās” varēs iepazīt albāņu virtuvi un baudīt ēdienus, kas gatavoti pēc saimnieka ģimenes tradicionālajām receptēm, kas ir iemīļotas jau apmēram 100 gadus. Būs iespēja arī redzēt kā top ģimenē iemīļotā Jufka (pasta). "Balkānu garšu" apmeklētājus priecēs "Fergese" zupa (uz lēnas uguns sutināta gaļas zupa ar fetu), kulac – tradicionālā maize, jufka – tradicionālā albāņu pasta un trilece – trīs pienu kūkas deserts. Piedāvājuma baudīšanai nepieciešams pieteikties iepriekš - līdz 17. jūlijam, sazinoties ar saimniekiem. 

 Piecas dažādu veidu zupas piedāvās “Garšīgās zupas” Aizkraukles Profesionālās vidusskolas telpās. Tom-kha, tomātu biezzupa ar grauzdiņiem un tecinātu skābo krējumu, aukstā skābeņu zupa ar kazas sieru un redīsiem, chilli concarne, kā arī lūpinātas zivs zupa ar cūkas cauraudzīti. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt meistarstiķus dažādu zupu pagatavošanā un iepazīt skolu, piedalīties meistarklasēs.

 Mājas kafejnīca “KWB Street food restaurant” piedāvās dažādu veidu aukstos un karstos suši, romas stila picas, kebabus gan lavašā gan tortiljā, Spēkavīra kebabu un Latvijā lielāko burgeru. “Mājas kafejnīcu dienu” laikā KWB Street food restaurant piedāvā -10% atlaidi visiem piedāvātajiem produktiem.

 Šogad pirmo reizi durvis vērs mājas kafejnīca "Saldais kumosiņš", kas tiks ierīkota jauniešu garāžas teritorijā. Jaunieši viesus cienās ar gardākajiem konditorejas izstrādājumiem, kas tapuši pēc ģimenes receptēm, kafejnīcas apmeklētājiem uzburot īstus svētkus. Būs iespējams baudīt kūku “Šarlote” no omītes plaukta, kēksiņus, banānu mafinus, šokolādes gabaliņu cepumus, saldo ēdienu trauciņā, fokaču, jeb tomātmaizi. Būs muzikālais priekšnesums, dažādas radošas aktivitātes. 

Ieplāno Mājas kafejnīcu dienas un baudi gardākos ēdienus Vidusdaugavā!


Iepazīsties ar digitālo mājas kafejnīcu karti:

garsigas-zupas.webp saldais-kumosins.webp balkanu-garsas.webp kwb.webp
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top