Darbojies radoši Aizkraukles novadā- Lilijas ziepes&sveces

29.08.2023

serijas-1.jpg

Labas un dabīgas ziepes nav tālu jāmeklē – tās top tepat Skrīveros!

Lilijas darbnīciņā ziepes top no ziepju masas. Pati ziepju meistare sarūpē dabīgas lietas, kuras liek gan ziepju gabaliņā, gan izmanto krāsai. Tāpat viņas “trumpis” ir dažādu ziepju formu veidošana. Lai tās taptu, Lilija izmanto silikonu, no kura veido formiņas, kurās vēlāk lej ziepes. “Man ir gan avene, ābols un bumbieris, gan gurķis un tomāts, gan puķes un kūciņas,” saka pati Lilija.

Daudziem patīk liepziedu ziepes – to ziedi tik skaisti izskatās, iekausēti zeltainā ziepju gabaliņā. Māmiņu iecienītas ir kumelīšu ziepes, bērniem patīk lavandas un magoņu ziepes – par to Lilija pārliecinājusies, vadot viņiem radošās darbnīcas. Pašas Lilijas ģimenē iecienītākās ir lavandas un liepziedu medus ziepes.

Cilvēki Lilijas ziepes iepazinuši un novērtējuši tuvu un tālu. Bijuši pasūtījumi ne tikai Latvijā- tās sūtītas pat uz Angliju.

Ziepes un sveces Lilija gatavo jau 4 gadus. Lilijas produkcija ir īpaša, jo teju visas, vairāk kā 50 silikona formiņas, ir viņas pašas veidotas. Meistare ir plaši pazīstama ar “ēdamajām” ziepēm – kūkām, groziņiem, desertiem, maizītēm u.c.

Pie Lilijas varēsi iegūt sveču un ziepju liešanas prasmes dažādās tehnikās. Savā darbnīcā meistare var uzņemt līdz 8 viesiem, taču iespējamas arī izbraukuma meistarklases.

22376994

Sprīdīša iela 2, Skrīveri, Skrīveru pagasts, Aizkraukles novads

serijas-1.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top