Kur nakšņot Skrīveros? #AtklājAizkraukli

27.03.2022

3.jpgSveiciens svētdienā! Vai maiņa uz vasaras laiku ir Tevi ietekmējusi? Šķiet, pat daba ir pielāgojusies vasaras laikam, jo aiz loga rotaļājas saules stari un no niknā vakardienas vēja vien pāri palikušas pāris vēsmas! Sagatavo karstas rīta kafijas krūzi, jo nu, svētdienās kafijot un baudīt mieru drīkst visu dienu... Dodamies tālāk #AtklājAizkraukli piedzīvojumā!

Ja dodies atklāt Skrīverus no kādas tālākas Latvijas puses, noteikti aktuāls rodas jautājums - kur nakšņot? Par to pavisam noteikti nav jāuztraucas, jo Skrīveros ir trīs brīnišķīgas naktsmītnes, kuras piedāvā ne tikai nakšņošanu, bet arī papildus pakalpojumus un aktivitātes, lai Tava pieredze Skrīveros būtu uz visiem 100%!

  • Namiņš ar palikšanu līdz 5 personām, ģimenei ar bērniem, vai pārim, vai vienkārši nelielai kompānijai - "Villa Lakstīgalas". Papildus ir kubls uz namiņa terases un pirts pie dīķa. Sajūtot pavasari un silto laiku, iespējams apvienot relaksējošu atpūtu brīvdienu namiņā ar aktīvo atpūtu - izbraucieniem visai ģimenei ar platriepu elektrovelosipēdiem.

Adrese: Lakstīgalu iela 24, Skrīveri

Kontakti: +371 28274897

Mājaslapa: villalakstigalas.lv

  • Vieta, kur daba satiekas ar tik ļoti mūsdienām nepieciešamajām ērtībām, radot luksus atpūtu un SPA pieredzi - "Seven mirrors". Visa gada garumā ir iespēja vērot panorāmas skatu uz Daugavas senleju, baudīt pirts rituālus, vērot zvaigznes atrodoties karstā, burbuļojošā kublā, un nesteidzīgi izbaudīt garšīgu rīta kafiju uz terases.

Adrese: Aizkraukles novads, Skrīveru pagasts

Kontakti: +371 26287804

Mājaslapa: www.7mirrors.lv/

  • Atpūtas komplekss “Klidziņa” – tā ir atpūtas un pasākumu vieta Daugavas krastā. Steidzīgie bistro var nobaudīt mājas virtuves ēdienus, bet gardēži laipni gaidīti restorānā, kurā šefpavārs ar savu komandu uzbur ēdienus no Latvijas un citām pasaules virtuvēm. Ģimenes ar bērniem aicinātas pārnakšņot kādā no viesmīlīgajiem viesnīcas numuriņiem, darba nogurdinātos izmantot jaunuzcelto pirti, bet tie, kuri iemīlējušies- salaulāties īpašajā laulību ceremonijas vietā kalna galā ar skatu uz Daugavu. Atpūtas kompleksā “Klidziņa“ ikviens ir laipni gaidīts kā ikdienā, tā svētkos.

Adrese: Rīgas iela 10, Skrīveri

Kontakti: +371 26339971

Mājaslapa: www.klidzina.lv

5.jpg 6.jpg 3.jpg 1.jpg 2.jpg 4.jpg
  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top