Kā nokļūt Jaunjelgavā?

jaunj-drons.jpgJaunjelgava nepavisam nav pie Jelgavas kā daudzi cilvēki domā! :)

Rīga – Jaunjelgava

Jaunjelgava no Latvijas galvaspilsētas, Rīgas, centra atrodas vien 85km attālumā, kas ir mazliet vairāk kā stundas brauciens ar auto. No Rīgas uz Jaunjelgavu var atbraukt pa P85 autoceļu (Rīgas HES – Jaunjelgava). Vai arī pa autoceļu A6 (Rīga – Daugavpils – Krāslava) šķērsojot Daugavu pāri Ķeguma HES un turpinot ceļu pa iepriekš minēto P85. Uz Jaunjelgavu no Rīgas iespējams atbraukt ari ar autobusu. Tas ir aptuveni pusotras stundas garš brauciens. Autobusu sarakstu meklē: www.1188.lv

Daugavpils – Jaunjelgavas apvienība

Jaunjelgava no Daugavpils pilsētas centra atrodas 150km attālumā, tas ir aptuvenu 2stundu brauciens ar auto. No Daugavpils iespējami trīs maršruti lai nokļūtu Jaunjelgavas apvienības teritorijā:

  • Pa A6 autoceļu (Rīga – Daugavpils – Krāslava) dodoties līdz Jēkabpilij šķērsojot Daugavu un turpinot ceļu pa P76 autoceļu (Aizkraukle – Jēkabpils). Pa šo ceļu apvienībā ieradīsieties no Staburaga pagasta puses, braucot uz Jaunjelgavu izbraucot cauri arī Seces un Sērenes pagastiem. Līdzīgi mērojams ceļš arī pa Daugavas kreiso krastu, taču ceļa posms Ilūkste – Jēkabpils nav asfaltēts tādēļ šo ceļa posmu izvēlās retāk.
  • Pa P70 (Svente – Lietuvas robeža) veicot ceļu līdz Subatei, tālāk turpinot braukt pa P73 (Vecumnieki – Nereta – Subate) līdz Neretas pagasta apļveida krustojumam ar ceļu P86 (Sērene – Kalnieši). Veicot šo ceļu Jūs Jaunjelgavas apvienībā ieradīsieties no Daudzeses pagasta puses. Veicot ceļu uz Jaunjelgavu šķērsosiet arī Sērenes pagastu.

Jaunjelgavas apvienības teritorijā (Jaunjelgava, Sērenes pagasts, Daudzeses pagasts, Sunākstes pagasts, Seces pagasts, Staburaga pagasts)

Autobusu sarakstu un maršrutus pa Jaunjelgavas apvienības pārvaldes teritoriju iespējams atrast www.1188.lv/satiksme

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top