Kā nokļūt Pļaviņās?

plavinas.jpgPļaviņas  atrodas 120 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas. No Rīgas Pļaviņās var nokļūt gan pa autoceļu A6  Rīga-Daugavpils, gan pa autoceļu P80 Tīnūži-Koknese (maģistrāles E22 posms no Rīgas līdz Latvijas austrumu robežai) un pēc tam pa autoceļu A6 Rīga- Daugavpils, kā arī pa dzelzceļu.

Izmantojot sabiedrisko transportu, aicinām sabiedriskā transporta reisus meklēt zemāk norādītajās saitēs:

  •  Ar vilcienu. Izkāpšana dzelzceļa stacijā „Pļaviņas”.
  • Ierodoties Pļaviņu dzelzceļa stacijā, pa Stacijas ielu jādodas dzelzceļa  pārbrauktuves virzienā, tālāk pa Odzienas ielu doties pa labi uz Daugavas pusi. Būs redzams Pļaviņu kultūras centrs, kurā no galvenajām durvīm pa labi atrodas Pļaviņu tūrisma informācijas punkts. Attālums ar kājām veicams apmēram 6 minūtēs.
  • Ar autobusu.  Izkāpšana Pļaviņu stacijas laukumā. Autobusi, kuru gala punkti ir Aglona, Daugavpils, Jēkabpils, Krāslava, Līvāni, Lubāna, Madona, Preiļi, Rēzekne, Kārsava. Brauciena ilgums no 1.48h līdz 2.23h.Vairāk informācijas www.1188.lv un https://www.autoosta.lv/.

No Rīgas dzelzceļa stacijas vilcieni ar galastacijām Daugavpils, Zilupe, Krustpils, Rēzekne, Indra, Gulbene. Brauciena ilgums no 1.25h līdz 2.03h. Vairāk informācijas https://www.pv.lv/.

 

  • No Pļaviņu stacijas laukuma Pļaviņu tūrisma informācijas punkts sasniedzams 6 minūšu gājienā, ejot pa Stacijas ielu dzelzceļa pārbrauktuves virzienā, tālāk pa Odzienas ielu doties pa labi uz Daugavas pusi. Būs redzams Pļaviņu kultūras centrs, kurā no galvenajām durvīm pa labi atrodas Pļaviņu tūrisma informācijas punkts.
  • Ar sabiedrisko autobusu.


Pļaviņu apvienības pārvaldes teritorijā:

Autobusu sarakstu un maršrutus pa Pļaviņu apvienības pārvaldes teritoriju (Stukmaņu centrs, Krievciems, Gostiņi, Vietalva, Odziena) iespējams atrast www.1188.lv/satiksme

 

Informācija velosipēdistiem: Velosipēdus ir atļauts pārvadāt sabiedriskajā transportā, vilcienos un autobusos, ievērojot pasažieru pārvadātāju organizāciju izstrādātos noteikumus par velosipēda pārvadāšanas kārtību un samaksu. Ja vēlaties vilcienā pārvadāt velosipēdu, ir jāiegādājas bagāžas biļete. Jāņem vērā, ka velosipēds jāpārvadā vagonā, kurā ir speciālie velosipēdu turētāji, un velosipēdu turētāju skaitam jābūt līdzvērtīgam pārvadāto velosipēdu skaitam. Ja pasažieru vilciens nav aprīkots ar velosipēdu turētājiem, pārvadājamo velosipēdu maksimālais skaits vagonā nedrīkst būt lielāks par 5 velosipēdiem. Velosipēdistu grupām, kurās ir vairāk nekā 15 cilvēki, vēlams 48 stundas pirms brauciena pieteikties pa tālruni 67232135, lai varētu vienoties par iespēju nokļūt nepieciešamajā stacijā. Informācija par velosipēdu pārvadāšanu vilcienos skatīt zemāk norādītajā saitē:  https://www.pv.lv/lv/informacija-pasazieriem/vilciena-ar-velosipedu/

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top