Darbojies radoši Aizkraukles novadā- Darbnīca shop

22.08.2023

serijas-1.jpg

Visām radošajām personībām ir nepieciešama vieta, kur satikties, pilnveidoties un ļauties radošo ideju vilinājumam, kā arī nodot prasmes citiem. Viena no šādām vietām atrodas Aizkrauklē - Darbnīca.shop

Turpinot stāstu sēriju #AtklājAizkrauklesnovadu, visu augustu iepazīstināsim jūs ar vietām, kur Aizkraukles novadā iespējams radoši darboties. Šoreiz – pašā novada centrā

Amatnieku veikaliņa – darbnīcas radošajās telpās regulāri norisinās māla meistarklases, iespējams arī pieteikties uz nodarbībām privāti un dažādās kompānijās sev atbilstošos laikos.

Tūristu priekam, darbnīcā iespējams pieteikt meistarklases ne tikai latviešu un angļu, bet pat lietuviešu un itāļu valodās. Telpās tiek organizētas arī dažādas citas meistarklases, piemēram, ādas auskaru veidošanā, groziņu pīšanā, gleznošanā un citās radošās izpausmēs. Šeit nav nozīmes pieredzei un prasmēm, jo ikviens tiek mīļi aicināts iemēģināt roku aktivitātēs, kas iepriekš nav darītas.

Ja darboties pats nevēlies, taču ir vēlme iepriecināt sevi vai mīļos ar ko īpašu un rokām darinātu, apmeklē veikaliņu, kurā iespējams iegādāties Aizkraukles novada amatnieku un mājražotāju darinājumus.

Šobrīd darbnīca – veikaliņš ir atvērts darba dienās.

+371 29 828 515

Bērzu iela 2, Aizkraukle, Aizkraukles novads

#radosaatputa #davanas #kodaritaizkraukle #visitaizkraukle #meitarklases #darbnicas

  • youtube
  • facebook
  • instagram
  • Aizkraukles novads

<>
back to top